PLUSZOWY MIŚ

sobota, 20 kwietnia 2013

problemy techniczne

Drodzy Rodzice!

Z powodów technicznych nie możemy umieszczać zdjęć, problem mamy od tygodnia, w poniedziałek najprawdopodobniej będzie już ta możliwość.
Zaległości nadrobimy, a tymczasem informujemy, że w nadchodzącym tygodniu dzieci obchodzą tzw.Tydzień Ziemi, w ramach którego będziemy siać w ogródku kwiaty, sprzątać, grabić, siać warzywa i zioła w przedszkolnych skrzyneczkach, będziemy podlewać, dbać i obserwować a jednocześnie codziennie uczyć się w ramach Programu pt.Pięć Porcji, jak zdrowo i dlaczego jeść codziennie warzywa i owoce. Dzieci otrzymają do domów książeczki tematyczne do uzupełnienia z Państwem lub same, będą również codziennie chrupać owoce i warzywa w różnej postaci.
Dla większej efektywności prosimy Państwa, aby dzieci otrzymały z domu każdego dnia jedną porcję owocu lub warzywka, które spożywacie w domach, tak , aby miały szansę być zaangażowanym przez cały tydzień.
W ramach Tygodnia Ziemi, dzieci będą wykonywały również naturalne kosmetyki, które skonfrontują z  typową ich produkcją, jadąc na wycieczkę ( dwie starsze grupy )  do Fabryki Kosmetyków, która odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek, lub w przyszły poniedziałek ( trwają ustalenia ).


Chciałybyśmy również przekazać, iż w minionym tygodniu ukończyliśmy projekt "Mam to w głowie - ruch to zdrowie ", z pokazem włącznie. Sprawozdanie przekażemy  zainteresowanym Państwu na nośnikach elektronicznych lub podczas ( i ten sposób preferujemy ) czerwcowego spotkania na Dniu Rodziny , ponieważ będziemy już dysponować nowoczesną tablicą interaktywną.

Informujemy również, że ostatnie dni maja i pierwsze dni czerwca będą w przedszkolu Tygodniem Dziecka, w ramach którego dzieci obejrzą pokaz cyrkowy, przyjedzie Pipi  L. .....

Pozdrawiamy weekendowo!
Kadra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz