PLUSZOWY MIŚ

środa, 15 maja 2013

Podziękowania i przypomnienia

Dziękujemy bardzo  mamie  Jeremiego - Pani Edycie, mamie Lenki - cioci Kasi - za zabawki dla dzieci - miło jest być obdarowanym.Drodzy Rodzice!

Pragniemy przypomnieć o terminach płatności czesnego i prosimy o regulowanie ich  na czas, jednocześnie zwracając uwagę na kwoty przelewów, jakie generują się podczas przelewu.
Czesne pierwszego pakietu w roku 2012/2013 wynosi 798 zł , zaś drugiego -  995 zł .  Termin wpłat do 5 - go dnia każdego miesiąca.
Wszystkim z Państwa wpłacającym czesne w terminie - dziękujemy - pomaga to nam w systematycznym planowaniu pracy z Państwa dziećmi, jak również przyczynia się do bezpieczeństwa finansowego naszej placówki a co z a tym idzie płynności pracy i zaangażowania.


Serdecznie pozdrawiamy.

Przypominamy również, że przełom maja i czerwca to czas w naszym przedszkolu poświęcony dzieciom w szczególny sposób poczynając od Praw Dziecka - po to, aby je każde z naszych podopiecznych znało  w szczególności, po atrakcje z pokazem cyrkowym i aktorskim  - komediowym tylko dla dzieci. Daty podamy tydzień wcześniej.

Na 28 czerwca po południu ok. 15 - stej planujemy w tym roku Święto Rodziny z zaproszeniem absolwentów, jak również symboliczne pożegnanie dzieci , które osiągnęły wiek i dojrzałość szkolną - idących do szkoły.


Zgodnie z zamierzeniami wykonaliśmy osłony ogrodowe, które zaplanowane były od bardzo dawna, jednakże ze względów finansowych, udało się zrealizować to zamierzenie dopiero w tym roku.
Osłony wykonaliśmy biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort dzieci ( o wiele łatwiej w zamkniętej i przytulnej przestrzeni o skupienie, uwagę i komfort psychiczny, bezpieczniej w zasłoniętym od wiatru i nadmiernego słońca,   serdeczniej i ciszej w intymności  i zabawie ).
Ufamy, że rozumiecie Państwo , jak komfortowo bawić się  i odpoczywać  w przytulnym i cichym ogródku.
Dzieci w przedszkolu wiedzą, że jeździki na placu służyć mają młodszym dzieciom, zaś tylko dla najstarszych służą piłkarzyki i plansze do gier.
Prosimy o dopilnowanie pociech w korzystaniu z pojazdów , które przeznaczone są dla najmłodszych ( kiedy siadają na nie najstarsze przedszkolaki , zabawki ulegają zniszczeniu ).Dziękujemy.
Kadra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz