PLUSZOWY MIŚ

środa, 25 marca 2020

Aktualności


Drodzy Rodzice!
Od jutra ( niektórzy z Was już otrzymali ) otrzymacie zaproszenia do współpracy od swoich wychowawców i cioć .
Naszą intencją jest bycie w kontakcie z Wami i dziećmi, inspirowanie, wzajemne dzielenie się , wymiana.
W tym celu każda grupa otrzyma na swojej grupie messengerowej:
- zaproszenia do instalowania aplikacji zoom , aby móc się łączyć z ciociami na codzienne zobaczenie się , uśmiech dla dziecka, pomachanie sobie, opowiedzenie co u Was i na spotkania z ciocią  Kingą na eksperymenty i inne aktywności z dziećmi (w tym celu ustalicie sobie linki do wspólnych spotkań lub dowolnie jak sobie ustalicie z opiekunami /wychowawcami na grupie),
- zaproszenia do wymiany mailowej w celu wymiany materiałów,
- linki do nagrań, w których ciocie czytają dzieciom i będziecie je mogli odtwarzać dzieciom w dowolnej porze dnia.
Każdego dnia ciocie są dostępne na grupach i pod nr. telefonów jakie znacie lub poproście , jeśli ktoś potrzebuje, a nie ma.
Marta/sekretariat jest dostępna na bieżąco, niebawem pojawią się na blogu kolejne informacje dotyczące organizacji rekrutacji i inne.
Zachęcamy do tworzenia z dziećmi krótkich prac, których instrukcje znajdują się  w listach do dzieci a Wy je czytacie dzieciom ( grupa Kaś) i wysyłanych mailami (grupa Ewy i Kasi), podawanych inspiracji na zamkniętej grupie FB "Misiowa Akademia - po godzinach" - grupa utworzona dla społeczności Pluszowego Misia i Akademii Rosenberga służąca wymianie, inspiracjom, dzieleniu się...(dla najmłodszej grupy Diany i Ewy tam inspiracje do prac).

Pozdrawiamy serdecznie, ściskamy  i do zobaczenia w lepszych czasach.
Kadra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz