PLUSZOWY MIŚ

sobota, 4 maja 2013

Podziękowania i prośby

Drodzy Rodzice!


Bardzo dziękujemy mamie Majki za papier dowieziony grupie niebieskiej , oraz mamie Blanki za tekturę, którą wykorzystujemy do wszelkiego rodzaju prac plastycznych.
Podczas weekendu majowego wykonane miały być prace na placu zabaw (przesłony ogrodowe, impregnowanie zabawek ), jednak ze względu na pogodę zostały przesunięte na następną sobotę.
Ponieważ posiana  trawa jeszcze nie wzeszła, a chcemy, aby jak najdłużej po niej nie chodzić ( niestety nie mamy przerwy technologicznej - pracujemy cały rok ), w ciągu następnych dni prosimy zwracać uwagę, aby dzieci nie wbiegały na trawnik.  Dzieci będą wychodziły w przyszłym tygodniu  na spacery poza teren ogródka. 
Mamy nadzieję, że deszcz już nie będzie padał i do przyszłego tygodnia uda się wykonać plan"ogródkowy" a trawa wreszcie odbije . Dla maluszków dokupiona została mała piaskownica, jeździki, do trampoliny została dokupiona nowa siatka ochronna, więc zostanie niebawem rozłożona.
Z trampoliny będzie można korzystać tylko w obecności nauczyciela, lub na odpowiedzialność Rodzica ( ze względu na ubiegłoroczne zniszczenia).
Pragniemy również zwrócić uwagę na niepokojące nas sytuacje, jakie mają miejsce podczas odbierania dzieci z przedszkola.
Otóż chcemy przypomnieć , iż hol socjalny przedszkola jest wyłącznie do dyspozycji personelu, zaś wejścia do pomieszczeń socjalnych oznaczone są tak, aby wchodziły tam wyłącznie osoby upoważnione.
Dlatego też prosimy o dopilnowanie pociech, kiedy już odbieracie Państwo dzieci z przedszkola, aby nie biegały po holu socjalnym - tam nie jest bezpiecznie dla dzieci. My nie pozwalamy przedszkolakom tam przebywać , a kiedy dzieci są już pod Państwa opieką, dopiero z opóźnieniem widzimy , że w kuchni rozsypana jest mąka , albo inne ślady.
Bardzo prosimy o przypomnienie  sobie Regulaminu Odbioru Dziecka z Przedszkola  i zwrócenie uwagi , co robią dzieci przekazane Państwu przez nauczyciela.
Dziękujemy.
KadraBrak komentarzy:

Prześlij komentarz