PLUSZOWY MIŚ

wtorek, 19 lutego 2013

prośba Pani Karoliny


Proszę tego maila wysłać do wszystkich rodzicow lub napisac go na blogu.Proszę ze swojej strony o to, by rodzice nie wysylali chorych dzieci do przedszkola.
Naprawde nie wiem co mam powiedziec w szatni mamom, ktore przebieraja swoje dzieci do przedszkola i kaszlącym dzieciom ubieraja papcie i je wprowadzaja do Sali zabaw.
Przede wszystkim jest to brak respektowania innych dzieci i innych rodzicow.
Jest to bledne kolo.  Dzieci zdrowe sa narazone na kolejne infekcje. Drodzy rodzice robiąc  w ten sposob, sprawiacie, ze inne dzieci sa chore i ponownie zaraza wasze dzieci.

Proszę o wyrozumiałość i pozostawianie swoich dzieci do wyleczenia w domu i naprawde nie przyprowadzanie totalnie zakatarzonych dzieci i kaszlących ciezko do przedszkola. Haslo ze to tylko maly kaszelek naprawde może dla innych dzieci oznaczac, ze na nastepny dzien kolejna trojka jest chora przez tydzien.
Proszę o nienarazanie innych dzieciaczkow zdrowia.  Jedno chore dziecko naraza cala grupe.
Ciezko przetrwac ten okres zimowy, proszę zatem o wyobraznie i odpowiedzialność.


Pozdrawiam
KarolinaZe strony przedszkola prosimy o  przeczytanie, przypomnienie procedury przyjmowania dzieci zdrowych  do przedszkola , dostępne w szatniach.
Jednocześnie dziękujemy Rodzicom, którzy dostarczają zaświadczenia lekarskie, że dziecko może bezpiecznie uczęszczać do przedszkola tj. nie zaraża innych dzieci.  
Sale w tym tygodniu ozonowane są codziennie rano i wieczorem, co wzmacnia bezpieczeństwo zdrowotne dzieci. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz