PLUSZOWY MIŚ

środa, 29 stycznia 2014

w lutym zajęcia

Mili Rodzice!

Zajęcia basenowe będą w piątek dłuższe i w następny piątek również dłuższe tak, aby nadrobić te, które nie odbyły się z powodu awarii na Ursynowie.


Kakadu w lutym będzie przesunięte o jeden tydzień wyjątkowo ( od marca wracamy do systemu pierwszy czwartek miesiąca ) ze względu na szkolenie, które tego dnia po południu  odbywa część naszej kadry, jak również ze względu na ilość atrakcji w przyszłym tygodniu ( będzie teatrzyk i koncert ).
Ponieważ bardzo zależy nam na udziale w szkoleniu nauczycielskim , postanowiłyśmy zmienić termin sali zabaw, tak, aby dzieci miały zapewnioną odpowiednią opiekę podczas wyjazdu. Data Kakadu : 13.02.2014r. czwartek.
Chcemy także powiedzieć, że w Kakadu nasze nauczycielki opiekują się  dziećmi do godziny 18 - stej i kiedy najmłodsze dzieci zostają dłużej, jest to dla nich bardzo niekomfortowe. Zauważyłyśmy, że dzieci (zwłaszcza najmłodsze) boją się obcych opiekunów,dlatego Panie ostatnim razem zostały z dziećmi do ostatniego rodzica. Naszym zamierzeniem wyjazdów do sali zabaw było przede wszystkim dobro dzieci, chciałyśmy zadbać również o wygodę Państwa ( z możliwością odbioru dzieci w godzinach otwarcia Kakadu , z tym, że po 18 - stej dzieci pozostają z tamtejszymi opiekunami), jednakże w przypadku najmłodszych dzieci, nie jest to rozwiązanie docelowe. Dlatego też, biorąc pod uwagę potrzebę bezpieczeństwa dzieci,  prosimy o zabieranie dzieci z grupy żółtej do godziny 18 - stej.  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz