PLUSZOWY MIŚ

czwartek, 27 stycznia 2011

zebranie rodziców

Proszę Państwa!
Na wiosnę planujemy zebranie rodzicielskie, na którym dowiecie się Państwo szczegółowo jak rozwijają się Państwa pociechy, jakie wymogi stawiane są przedszkolom, jakie realizujemy z łatwością, w czym potrzebujemy wsparcia.
Do tej pory rozmawiałyśmy z Każdym z Państwa indywidualnie, a w chwili obecnej sprawia nam to trudności organizacyjne.
Wypuszczamy już z przedszkola pierwszych absolwentów, chciałybyśmy przekazać mnóstwo informacji o zrealizowanych celach i ewentualnej konieczności pracy w danych obszarach.
Przypominamy Państwu, że przedszkole jest miejscem nabywania szeregu umiejętności i kompetencji w procesie wychowawczo - dydaktycznym i w ogromnej mierze te umiejętności zależą od środowiska domowego. Placówki przedszkolne mają z założenia pomagać w wychowaniu dzieci Rodzicom, oraz przygotować do nauki w szkole.
W jaki sposób oddziaływać pozytywnie na swoje pociechy staramy się Państwu przekazać podczas rozmów indywidualnych a od teraz na warsztatach, których termin podamy wktótce - tematyka została podana we wcześniejszym poście.
Wiemy, że mnóstwo zachowań dzieci sprawia Państwu kłopot oraz czasami czujecie się Państwo bezsilni i bezradni . Wychodzimy z pomocą. Jeśli zechcecie Państwo takiej pomocy - zapraszamy na najbliższe niedzielne warsztaty, jak sobie z tym wszystkim radzić
Zachęcamy, zapisy trwają.
Termin warsztatów to 13 luty godz. 15 niedziela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz