PLUSZOWY MIŚ

poniedziałek, 8 października 2012

ASTROPARK zmiana terminuZe względów organizacyjnych niezależnych od Przedszkola,  nastąpiła zmiana terminu wizyty Astroparku z planetarium . Impreza odbędzie się dnia 23 . 10. 2012 r. tj. we wtorek o godzinie 10.
W kosmiczną podróż wyruszymy wraz z dziećmi z  zaprzyjaźnionego przedszkola, które przyjadą tego dnia w odwiedziny. Po podróży we wszechświecie i lekcji astronomii, ugościmy przedszkolaków z innego przedszkola w formie wspólnych zabaw i posiłku.


W dniu 12 października odbędą się w przedszkolu badania wad postawy - zgody podpisujecie Państwo u nauczycielek.


W listopadzie odwiedzi nasze przedszkole stomatolog, odbędą się zajęcia edukacyjne ze specjalistami oraz fluoryzacja ząbków - zgody będziecie podpisywać Państwo  w drugiej połowie listopada.
W tym samym miesiącu planujemy wyjazd najstarszych dzieci na wycieczkę w celu poznania gabinetów stomatologicznych przystosowanych dla najmłodszych, spotkania z ortodontą i wykonania przeglądów ząbków.
W chwili obecnej jeszcze szukamy w najbliższej okolicy takiego miejsca przyjaznego dzieciom, które jest otwarte na wizyty przedszkolaków. Oczywiście zgody będą również potrzebne przed wyjazdem.


Pozdrawiamy

Kadra 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz