PLUSZOWY MIŚ

poniedziałek, 15 października 2012

ozonowanie sal

Informujemy Państwa, że od bieżącego tygodnia sale przedszkolne oraz wszystkie pozostałe pomieszczenia są systematycznie ozonowane, co niszczy    
99,9 % zarazków chorobotwórczych.
Z życzeniami zdrowia 
Kadra

2 komentarze:

  1. Dziękujemy :) powiem wprost - nareszcie coś namacalnego, pomocnego w dbaniu o higienę i zdrowie naszych dzieci. A co spowodowało taką decyzję? czy obecny odsetek dzieci chorych w naszym przedszkolu? Mam nadzieję że to nie pierwszy i ostatni krok by zacząć dbać o nasze dzieci i zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób. Bo można o to zadbać. Na wiele po prostu zdroworozsądkowych sposobów. Zwykły katar dla jednego to poważna choroba dla innego dziecka. Proszę o tym pomyśleć i skonsultować z zaprzyjaźnionym z placówką lekarzem. Jeśli chodzi o choroby sama miłość w domu rodzinnym zdaje się być nie wystarczająca.
    Mama

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o ozonowanie pomieszczeń to w Warszawie moim zdaniem świetnie wykonuje to firma Airozone. Widać, że znają się na rzeczy i na prawdę super im to wychodzi. Usługi wykonują szybko i profesjonalnie, a zajmują się przede wszystkim ozonowaniem biur!

    OdpowiedzUsuń