PLUSZOWY MIŚ

sobota, 29 czerwca 2013

piątek przed południem

 energetyczny prysznic myśli - zabawy poranne

 siedzi anioł w niebie
 pisze list do Ciebie
 jakim atramentem?
 nie ołówkiem , atramentem
 tylko złotym diamentem.

 Wyliczanki w rytm muzyki mocno stymulują mózg do aktywności , są wspaniałą zabawą dla dzieci przygotowującą do nauki czytania i pisania.


 olimpiada przed wakacjami

Wczorajszy Dzień Rodziny był dla dzieci wspaniałym doświadczeniem. Dzieci bardzo czekały na ten dzień.
Dziękujemy Państwu za ten czas, za zaangażowanie, Pani Ani i Panu Marcinowi, oraz Tacie Pani Ani - rodzicom  i dziadkowi Nikoli bardzo dziękujemy za pomoc, wsparcie , zrozumienie - przywieźli grilla i zajęli się przygotowaniem pikniku - było to dla nas nieocenioną pomocą.
Wszystkim Państwu dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie smakołyków wymagało czasu , którego wszystkim tak bardzo dzisiaj brakuje , ponieważ, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim rodzinom pracujemy niejednokrotnie w ogromnym wymiarze.
Dlatego ten wczorajszy czas był dla dzieci niezmiernie ważny , a dla naszej małej społeczności - ufamy - okazją  do kontaktu, zabawy, rozwoju.
Dziękujemy Wam Mili Rodzice!
Wasze słowa wdzięczności i uznania kierowane do nas, kadry, były dla nas bardzo budujące i dające wiele siły i pomysłów do dalszej pracy.
Chcemy, aby wakacje były dla dzieci czasem prawdziwego wypoczynku, zabawy, relaksu i nabierania umiejętności niezbędnych do harmonijnego funkcjonowania każdego człowieka.
Dlatego plany na wakacje  będą wyjątkowe, inne niż w ciągu roku szkolnego, z uwagą na wypoczynek, kontakt z przyrodą, z własną intuicją ( bezpieczeństwo ) i zasadami odnalezienia się w wyjątkowych sytuacjach - dzieci będą miały okazję nauczyć się podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej, przyjadą również wreszcie oczekiwani strażacy, którzy również opowiedzą o zasadach bezpieczeństwa.
Na bieżąco pokazywać będziemy na blogu.
Zdjęcia z Dnia Rodziny - jutro.
Pozdrawiamy ciepło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz