PLUSZOWY MIŚ

czwartek, 1 sierpnia 2013

Warsztaty, jeśli Państwa zainteresują, prosimy o kontakt

AKADEMIA NVC – okazje


PROCES POJEDNANIA


Zapraszamy na warsztat, który poprowadzi Ike Lasater                 4 sierpnia 2013

Rzadko kiedy przeprosiny działają w sposób satysfakcjonujący. Często przepraszamy w pośpiechu, motywowani jedynie poczuciem wstydu, a za to bez zatrzymania się i refleksji nad czyimś bólem lub naszymi niezaspokojonymi potrzebami. Ten brak zatrzymania się i refleksji oraz próba przeproszenia może wzmacniać czyjeś złe samopoczucie zamiast je zmniejszać.
Co zatem możemy zrobić, aby odnowić nadszarpniętą relację?

Ten jednodniowy warsztat będzie skupiał się na momentach utraty relacji i na odnowieniu kontaktu. Poporzez minimalną ilość wykładu, interaktywne demonstracje i sesje ćwiczeniowe będziemy zgłębiać nasze wsłasne nawyki wywołujące konflikty i zaburzenia relacji. Będziemy się uczyć jak używać empatii, aby mieć lepszy kontakt z innymi i pogłębić więzi  w naszych rodzinach i społecznościach.

W pierwszej części zajęć zajmiemy się procesem uzdrawiania, różnicami między systemem kar, a systemem sprawiedliwości naprawczej oraz wizerunkiem “ofiary” i “agresora”. W drugiej części zajęć zajmiemy się zadośćuczynieniem, szukaniem przebaczenia i naprawieniem relacji z osobą, która uważa, że została przez nas zraniona.

Logistyka:
Chcesz się dowiedzieć więcej bą∂ź zapisać?
Skontaktuj się: Agnieszka Satalecka 696068488, agna7210@wp.pl

Koszt:
Za udział w zajęciach prosimy o wybranie kwoty do zapłaty z przedziału 250-500PLN.
Jeżeli masz pytania związane z wyborem kwoty prosimy o kontakt z nami.

Miejsce:
Warszawa, dokładny adres zostanie podany na tydzień przed zajęciami

Osoba prowadząca:

Ike Lasater – uczy tysiące osób na całym świecie. We współpracy z John’em Kinyon’em spędził ostatnią dekadę na stworzenie unikalnej metody łączącej wysoko rozwinięte techniki rozwiązywania konfliktów z wiedzą jak tworzą się nasze nawyki i w jaki sposób ludzie reagują na stres. To połączenie przynosi ludziom dramatyczne I solidne rezultaty. Więcej informacji znajdziecie na stronie MediateYourLife.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz