PLUSZOWY MIŚ

środa, 7 sierpnia 2013

opinie o naszym przedszkolu

" W naszym przedszkolu dziecko codziennie wraca bogatsze o nowe doświadczenia i wiedzę..., uczy się współżycia z innymi, rozwiązywania konfliktów, wypowiadania swoich racji, własnego postrzegania świata... różnorodność zabaw, nauka poprzez zabawę, uczenie samodzielności i poczucia własnej wartości - to nasze przedszkole.."


"Pełna koncentracja na potrzebach i emocjach dziecka, konsekwentne wdrażanie porozumienia bez przemocy, różnorodność zabaw i zadań oferowanych dzieciom, wspaniała kadra i dbałośc o małe brzuszki podopiecznych. Obserwując rozwój dziecka na przestrzeni kilku lat jego obecności w przedszkolu, z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić,że placówka z sukcesem wspiera dzieci w rozwoju, rodzicom zaś daje nieoceniony komfort i pewność, że ich dziecko jest w dobrych rękach. Za co - korzystając z okazji - bardzo dziękuję! - I żałuję,że jeszcze nie powstała szkoła podstawowa przy naszym przedszkolu, może warto rozważyć taki pomysł?"


Rozważamy i serdecznie dziękujemy za słowa uznania....Drodzy Rodzice!
Życzymy Wam , aby Wasze dzieci na każdym etapie edukacji były wspierane tak, aby czuły się brane pod uwagę w każdej chwili swojego życia, kompetentne w tym , co robią -  a to zaowocuje w ich relacjach całego dorosłego życia.


Z uściskami.
Kadra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz