PLUSZOWY MIŚ

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

rozpoczęcie roku przedszkolnego

Mili Rodzice!

W przyszłym tygodniu w  poniedziałek  o godzinie 17 15  zapraszamy na  zebranie informacyjno-organizacyjne.

Rok  2013/2014 będzie w naszym  przedszkolu rokiem muzyki. Każdego miesiąca odbywać się będą imprezy muzyczne , których celem będzie poznanie instrumentów używanych w Filharmonii Narodowej, słuchanie muzyki Chopena ( gry na fortepianie) , pokaz i nauka tańców ludowych i wiele innych atrakcyjnych dla dzieci aktywności związanych ze światem muzyki.

Na zebraniu przedstawimy Państwu Plan Pracy Dydaktycznej na cały rok oraz wstępny wykaz imprez.

Jeżeli zdecydujecie Państwo, żeby dzieci korzystały z pakietów książkowych - wybierzemy te najatrakcyjniejsze . Książki Waszych dzieci są płatne.  Zbierzemy również pieniążki na ubezpieczenie - kwota w br szkolnym 49  zł.


W bieżącym tygodniu przybyły nowe dzieci , a te, które odchodzą do szkół, uczęszczają również do przedszkola do końca tygodnia, dlatego też stałe szafki dla wszystkich przedszkolaków funkcjonować zaczną od poniedziałku - prosimy o wyrozumiałość okresu  przejściowego.
Wszystkie nowoprzybyłe  dzieci, które już uczęszczają do naszego przedszkola, oraz Ich Rodziców - serdecznie i ciepło witamy i zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby było Wam z nami jak najlepiej.

Pozdrawiamy.

Kadra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz