PLUSZOWY MIŚ

środa, 25 czerwca 2014

wakacje

Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy "Wakacje małych odkrywców" - tak jak już informowałyśmy, każdego dnia dzieci wykonywać będą doświadczenia i eksperymenty, które zawierają różne zakresy edukacji , będą cieszyć i uczyć rozumienia otaczającego nas świata.

Przyszły tydzień to tydzień   "Postaci z bajek", kiedy przedszkolaki , oprócz czwartkowej  (3.07.) imprezy z prawdziwymi postaciami z bajek ( gry, konkursy, tańce ), będą dowiadywać się o historii kina, jak powstawał film, jak wyglądał kiedyś, kiedy powstał obraz kolorowy i jak powstają kolory, będą również poznawać dawne bajki , zawierające treści o eksperymentowaniu, zachowaniu bezpieczeństwa, podczas eksperymentowania , dowiedzą się o niektórych polskich  laureatach Nagrody Nobla w dziedzinach naukowych ...


Wakacje to czas magiczny, pełen czasu na wypoczynek, jak również zapierające dech w piersiach przygody, na przykład z eksperymentowaniem, tak jak w naszym przedszkolu.
Dlatego też nasze przedszkole przystąpiło do konkursu ogłoszonego przez Tygodnik Mój Przedszkolak pt."Moje wymarzone wakacje".
Dzieci przygotują do końca lipca  pracę collage o wakacjach w naszym przedszkolu, praca zostanie przesłana do jurry, o wynikach poinformujemy najprawdopodobniej we wrześniu.


Pozdrawiamy serdecznie, ciepło, letnio, życząc Wszystkim udanych, wymarzonych wakacji!

Dziękujemy przy okazji Wszystkim Państwu za przekazanie nam swoich planów urlopowych, co powoliło  ustalić nasz harmonogram pracy z jak największą uważnością na nasze dzieci.


Dziękujemy również Pani Asi, mamie Janka, za podarunki dla przedszkola....Sprawiła nam Pani dużo radości   :)

Dziękujemy za liczne przybycie na Święto Rodziny, było na prawdę miło i uroczyście, dziękujemy za Wasz wkład w przygotowanie poczęstunku i za prawdziwą obecność. 

W czwartek dzieci mogą zabrać do przedszkola bajkowe stroje do przebrania ( wiemy,że to bardzo lubią, więc okazja jest jak najbardziej sprzyjająca).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz