PLUSZOWY MIŚ

wtorek, 7 kwietnia 2020

Bieżąca sytuacja

Drodzy Rodzice!

Odnosząc się do Państwa sugestii i próśb , chciałabym/ chciałybyśmy  trochę dojaśnić nasze intencje , kiedy informowaliśmy o płatnościach i sytuacji w marcu.

Otóż posiadając informacje o ograniczeniu pracy placówki do dnia 10 kwietnia , oraz o konieczności pracy zdalnej nauczycieli, wspólnie ( kadrowo) podjęliśmy decyzję o zamianie terminu przerwy remontowej z wakacyjnej na marzec , co wydawało nam się rozsądnym i bardzo fair rozwiązaniem, tym bardziej, że remont wewnątrz jest niezbędny a czas chcieliśmy jak najefektywniej wykorzystać.

Wprowadziliśmy zdalny  tryb kontaktu z dziećmi, kiedy już zaznajomiliśmy się technicznie, również  lekcje angielskiego, czytanki, to , co z naszej perspektywy ma szansę wspierać Was Rodziców i dać miłe zajęcie dzieciom oraz poczucie połączenia i kontaktu.

Rodziny najbardziej potrzebujące otrzymały wparcie, za które są wdzięczne a my szczęśliwi,że wspieramy .

Ciągle zastanawiamy się jak jeszcze możemy wspierać potrzebujących i zadbać też o nasze bezpieczeństwo.

Zapewniliśmy również Państwa o tym,że następny miesiąc będzie rozpatrywany indywidualnie , nie znając jeszcze niczego na przyszłość. Dziś również nie mamy pewności ale już  przypuszczenia o przedłużeniu kwarantanny.

Poczyniliśmy trochę ruchów kadrowych, w kwietniu będą już trochę mniejsze opłaty za prąd. Wszystko to jest niestety nierekompensujące przewidywanych strat ale myślimy intensywnie  jak  zminimalizować koszty ( większość to jednak koszty stałe).

Dziękujemy również za gotowość tych z Państwa, którzy zapewniliście nas o nieprzerwanych płatnościach na przyszłość , czy uregulowaliście tzw. długi. Wielka wdzięczność!

Zapewniamy,że niebawem będziemy w stanie określić rząd strat i będziemy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania  uwzględniające trudną   sytuację, w której znalazła się większość z nas.
Po świętach postaramy się podać propozycje dotyczące kolejnego rozliczenia.


Już wiemy, kto nie przedłuża umowy - dziękujemy za info - w ten sposób kolejne rodziny  mają szansę na pewność na miejsce (na przyszły rok, ku naszej wielkiej radości  i poczucia stabilności jest dużo oczekujących zwłaszcza do grupy zerowej i średniej).

Mamy nadzieję,że wybrniemy wszyscy z kryzysu w jak najbezpieczniejszym stanie służącym nam wszystkim.

Z życzeniami spokoju i stabilności, zaufania do wspólnoty i rozwiązań na czas kryzysowy.
Prosimy piszcie do nas . Dzwońcie. 
sekretariat@przedszkole-pluszowymis.pl
messenger Agnieszka Satalecka
Sekretariat pracuje , jesteśmy wciąż zasypywani sprawozdawczością ale też wielu rodziców pyta o miejsca we wrześniu, to daje nam światełko w tunelu.
Uściski i serdeczności.

Kadra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz