PLUSZOWY MIŚ

środa, 28 sierpnia 2013

Zestawy książkowe dla dzieciW grupie zerowej w nowym roku szkolnym proponujemy korzystanie  z pakietu Szkoła coraz bliżej z dostępem do interaktywnego, multimedialnego portalu Balon Blum! Jest to portal dla dzieci przygotowujących się do podjęcia nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Portal gromadzi zbiór ponad 250 ćwiczeń umożliwiających dziecku doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu wszystkich obszarów edukacyjnych kluczowych dla osiągnięcia gotowości szkolnej. Praca z ćwiczeniami może odbywać się także na zajęciach przy pomocy tablicy interaktywnej ( którą posiadamy od niedawna, jako jedno z pierwszych przedszkoli w okolicy i w Warszawie ), zaś sam portal jest dziecinnie łatwy w obsłudze i nawigacji. Daje  możliwość urozmaicenia zajęć i polecenia uczniom wartościowych dydaktycznie, a zarazem atrakcyjnych ćwiczeń. Rodzice z kolei mogą wykorzystać portal, aby ćwiczyć w domu z dziećmi i mieć pewność, że wspólnie spędzony czas będzie pasjonującą przygodą, która w dodatku zaprocentuje w postaci szkolnego sukcesu!
Pakiet, przygotowany jest dla dzieci, które  w ostatniej grupie przedszkolnej będą po raz pierwszy jak i dla tych, które w tej grupie będą kolejny rok ( ze względu na zmiany ministerialne , jak również dzięki decyzji rodziców ).


Zestawy dla dzieci młodszych zaproponujemy na zebraniu o ile będzie taka  chęć  ze strony Państwa.
Jeżeli zadecydujecie Państwo, żeby dzieci miały swoje książki, zakupimy je dla całych grup, prosimy wówczas o przygotowanie pieniążków na zebranie - przybliżony średni koszt ok 80 zł na cały rok ( w zależności od ilości zamawianych zestawów ).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz